ما عاشق طراحی ، تولید و فروش پوشاک هستیم

درباره ست شو آنلاین

تیم ما همیشه پر از انگیزه و انرژیه چون ما عاشق کارمونیم.
همیشه راهی برای ساختن و بدست آوردن هست چون ما عاشق کارمونیم.
7 روز هفته و تمام تعطیلات سال داریم از رشدمون لذت میبریم چون ما عاشق کارمونیم.
هر روز ست شویی ها بیشتر میشن چون

                                        ما عاشق شماییم

به ست شو آنلاین خوش اومدین

 لباسای جدید و قشنگ این‌جا منتظرن تا شما انتخاب‌شون کنین. خرید کردن از ما مثل این می‌مونه که با دوستتون خرید کنین. ما کنارتونیم تا بهتون بگیم که کدوم لباس به شما میاد و کدوم رو بهتره انتخاب نکنین.
گاهی وقتا یه پیراهن مجلسی دخترونه، خیلی بیشتر از یه لباسه. ما دخترا با لباس‌هامون نشون می‌دیم که شادیم، ناراحتیم، هیجان‌زده‌ایم یا حتی خسته 😊 از اون‌جایی که ما نمی‌تونیم غم و خستگی شما رو ببینیم، این‌جا شیک‌ترن و شادترین لباس‌های دخترونه رو می‌فروشیم؛ به این امید که بعد از دیدن پیراهن‌های ما، برق هیجان و خوشحالی توی چشماتون بدرخشه

داستان ست شو آنلاین چیه؟

خب ما دخترا بعضی وقتا خیلی روی لباس‌هامون حساس و سخت‌گیریم. یه وقتایی ساعت‌ها توی مغازه‌ها می‌گردیم، لباس‌های مختلف رو زیرورو می‌کنیم و می‌خوایم هرچی توی اون مغازه هست رو بپوشیم. گاهی وقتا مغازه‌دارا از دستمون کلافه می‌شن و خودمون هم معذب می‌شیم. آخرش هم ممکنه چیزی که عاشقش بشیم رو پیدا نمی‌کنیم.
همه این تجربه‌ها دست به دست هم دادن تا به این فکر بیفتیم که یه تولیدی بزرگ راه بندازیم که بتونیم خودمون طرح ها و مدل‌های قشنگی که می‌خوایم و توی هیچ مغازه‌ای پیدا نمی‌شن رو طراحی کنیم و بفروشیم. ضمناً این‌جا کسی به کار کسی کاری نداره و هرچقدر بخواین می‌تونین از این صفحه به اون صفحه برین و مدل های مختلف رو ببینین و مقایسه کنین؛ بدون این‌که نگران باشین که فروشنده خسته بشه.

چرا ست شو؟

بی‌‌دلیل نیست که می‌گیم ما بهترین فروشگاه آنلاین لباس دخترونه هستیم. اما چرا؟

  • کالکشن ما
    توی دنیای فوق العاده ما لباس‌هایی منتظرتونن که همیشه آرزشون رو داشتین. ما با طراحی‌های بی‌نظیرمون کاری می‌کنیم که در هر جمعی بدرخشین.
  • راحتی
    یکی از ویژگی‌های معرکه لباس‌های ما راحتی آن هاست. پیراهن های دخترانه مجلسی ما از پارچه‌های نرم و راحت ساخته شدن که تو مراسم رسمی هم بتونین باهاشون احساس راحتی کنین، راحت بچرخین و خوش بگذرونین. همه‌ی اینا باعث می‌شن لباسای ما شاهکار باشن.
  • جنس پارچه
    مهم ترین چیزی که برای یه لباس باید بهش توجه کنیم، جنس پارچه‌شه. ما در ست شو از بهترین و باکیفیت ترین پارچه‌های ایرانی و خارجی استفاده می‌کنیم. لباسی که از ما می‌خرین، تا سال‌ها می‌تونه توی کمدتون بمونه و مثل روز اول سالم و نو به نظر برسه.

ست شو چیکار می‌کنه؟

تولیدی پوشاک کودک و نوجوان ست شو آنلاین چندتا تیم مختلف داره. تو هر تیم کلی متخصص در زمینه های مختلف و مرتبط با کارمون هست که هر روز رو بهتر از دیروز می‌سازن. از بخش طراحی لباس و نمونه دوزی بگیر تا برش و دوخت و تولید و نظارت بر هر بخش کار و مسئول سایت و پیج و سفارش و انبار و کلی عزیز که در تلاش هستن برای رسیدن سفارش به دست شما. ما به مرور زمان استانداردهای جهانی رو بررسی کردیم و توی هر بخش با تمام توان در حال رسیدن به تک تک این استانداردها هستیم. حتی بعضی از استانداردها رو خودمون تعریف کردیم تا شما بتونین راحت و بی‌دردسر خرید کنین از لباسی که می‌پوشین لذت ببرین. فعالیت همه همکارای ما، تک به تک و لحظه به لحظه بررسی می‌شه تا خرید برای شما مطمئن‌تر و لذت‌بخش‌تر بشه. این روحیه همیشه بین بچه‌های ست شو بوده؛ چه وقتی که با 2 نفر شروع کردیم چه حالا که 105 نفر شدیم.
ما کیفیت کار و رضایت شما رو مهمترین و ارزشمندترین دارایی خودمون می‌دونیم.