مقالات مرتبط با مد و پوشاک

نکات مهم در انتخاب ست لباس مادر و دختر شیک

نکات مهم در انتخاب ست لباس مادر و دختر شیک

ست کردن لباس مادر و دختر امروزه توجه بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده است. این ست ها دارای مدل ها و انواع متفاوتی هستند، به همین دلیل اغلب مادرها تلاش می کنند تا از ست ها استفاده کرده تا خود و دخترشان زیبا به نظر برسند. اگر شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید که دوست دارید فرزندتان شیک و خوش تیپ به نظر برسد، باید بدانید که انواع ست لباس مادر دختر مجلسی در بازار وجود دارند که در مدل های زیبا و متنوعی ارائه می شوند. البته باید در نظر داشته باشید که جهت ست شدن با فرزند خود لازم است که به فاکتور های مختلفی دقت کنید. برخی از این موارد در ادامه بیان شده اند.

راهنمای ست لباس مادر و دختر

اگر شما نیز به دنبال ست لباس مادر و دختر شیک و جذاب هستید، لازم است به یک سری ترفند های ویژه توجه داشته باشید. برخی از مهم ترین موارد به قرار زیر هستند
به جنس لباس ها توجه داشته باشید: اگر قصد خرید ست لباس مادر و دختر را دارید، لازم است تا در گام اول به جنس لباس ها دقت نمایید. جنس لباس شما و فرزندتان باید مانند هم بوده یا با یکدیگر سازگار باشند، در همین راستا اگر به طور مثال برای خود یک پالتوی مشکی براق خریداری نمودید، نباید برای دخترتان پالتوی مشکی مات تهیه کنید.
لباس باید متناسب سن باشد: در نظر داشته باشید که یک ست لباس مادر و دختر شیک باید دقیقا متناسب با سن شما و فرزندتان باشد. اگر لباسی را به تن می کنید که با سن شما یا دخترتان مطابقت نداشته باشد، در این صورت امکان دارد روی استایل تان تاثیر منفی نیز بگذارد، به عنوان مثال هیچ گاه از لباس هایی که سن فرزند شما را بالا می برند، استفاده نکنید.
تیره نپوشید: در زمان ست کردن لباس خود با فرزندتان، تیره پوشی را کنار بگذارید. در واقع به جای این که فرزند خود را به استایلتان نزدیک کنید، تلاش کنید که لباس خود را شبیه به دخترتان انتخاب کنید، از همین رو لباس های تیره را برای ست کردن انتخاب نکنید. به عنوان یک نکته توجه داشته باشید که ست نمودن مدل ها نقش بسزایی در ست لباس دارد. بسیاری از افراد تصور می کنند که ست کردن رنگ لباس ها به تنهایی کفایت می کند، اما باید به مدل لباس ها نیز توجه ویژه ای داشت، به عنوان مثال شما می توانید یک مانتوی آبی به تن کنید و فرزندتان پیراهنی به این رنگ بپوشد.

قوانین مهم ست لباس مادر و دختر

ست لباس مادر و دختر اسپرت و مجلسی هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند، ولی کن چند نکته ساده در تمام ست های مادر دختری وجود دارد که تبعیت از آن ها موجب می شوند لباس شما با استایل تان هماهنگی بیشتری داشته باشد. برخی از این موارد در زیر بیان شده اند.
برای انتخاب ست لباس مادر و دختر اسپرت، سن، جنس پارچه و مدل لباس را مدنظر قرار دهید.
در ست های مادر و دختری، لباس ها نباید تا حد امکان شبیه به هم باشند.
برای ست لباس مادر و دختر اسپرت، می توانید از پارچه یا رنگ یکسان به جای مدل همسان استفاده نمایید.
برای ست لباس مادر و دختر مجلسی، علاوه بر لباس لازم است تا از اکسسوری های جذاب نیز بهره برد.

اکسسوری های مورد استفاده در ست لباس مادر و دختر

برای این که ست لباس مادر و دختر شیک داشته باشید و نظر هر بیننده ای را به سمت خود جلب نمایید، لازم است تا از اکسسوری های جذاب نیز استفاده گردد. برخی از این اکسسوری ها به قرار زیر می باشند:
کلاه های مشابه
تیشرت های یکسان و همرنگ
پیراهن های بلند
دستبند های یک شکل
کفش های یکسان
گل سر یا تل های یکسان
ساعت های مشابه
گل سر های هم شکل
گوشواره یا گردنبند یکسان
انواع کیف های دستی در سایز های مختلف
عینک های یکسان

در نظر داشته باشید که ست لباس مادر و دختر نباید بسیار پر زرق و برق باشد بلکه ست های ساده می توانند بسیار مورد پسند قرار گیرند.

چند روش ست کردن لباس مادر و دختر

همان گونه که در بالا بیان شد، برای این که چند نمونه ست مادر و دختر شیک داشته باشید لازم است تا به موارد متفاوتی دقت داشته باشید. در همین راستا بهتر است تا نمونه های زیر را مدنظر قرار دهید زیرا این فاکتور ها علاقه مندان زیادی را به سمت خود جلب می نمایند:
استفاده از تی شرت های ساده به همراه شلوار های رنگارنگ
استفاده از پیراهن های رنگارنگ و آزاد برای فصل های گرم
استفاده از تیشرت ها و شلوارهایی که طرح های همسان دارند
استفاده از رنگ های روشن در لباس های مادر و دختری
استفاده از پالتو های کوتاه به همراه شلوار های جین
استفاده از کلاه و شال گردن در فصول سرد
استفاده از بوت های بلند همراه با شلوار های تنگ و چسبان
با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، می توان نتیجه گرفت که ست لباس مادر و دختر شیک می تواند امروزه بسیار ترند و پر توجه باشد. برای این که لباس خوب و مناسبی برای خود و فرزندتان انتخاب کنید، لازم است تا علاوه بر نکات بیان شده در این مطلب به جدید بودن مدل آن ها هم توجه ویژه ای داشته باشید. در واقع لباس شما باید بر اساس برگزیده های دنیای مد و فشن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید