مقالات مرتبط با مد و پوشاک

کاپ کلاه های شیک دخترانه

کاپ کلاه که به کلاه فرانسوی هم معروف هستند، یک اکسسوری محبوب و پرطرفدار است . شما می‌توانید این کلاه‌های شیک رو تهیه و از آن در مهمانی‌ها استفاده کنید. کلاه فرانسوی یک گزینه عالی برای آتلیه‌های عکاسی است .البته این نکته رو نباید از نظر دور داشت که این کاپ‌ها هر چند که اسم کلاه دارند، اما در حقیقت یک نوع گیره مو به شمار می روند. کاپ‌کلاه‌ها در یک موضوع همه وجه اشتراک دارند. اگه به هر مدل از کاپ کلاه دقت کرده باشید، متوجه می شوید که همه آن ها دارای تور هستند. همین تورها باعث شدند که کلاه فرانسوی ضمن جذابیت، خیلی خاص و پرطرفدار شود. وقتی تور به صورت کج قسمتی از سر و روی صورت رو می‌گیرد، زیبایی میکاپ و مدل موی شما رو زیباتر جلوه می‌دهد، پس گزینه عالی برای مجالس عروسی و مهمانی به شمار می رود.

کاپ کلاه در گذر زمان

کاپ کلاه در روم و مصر باستان هم رایج بوده است که البته فقط در بین زنان اشراف و ملکه‌ها این مدل کلاه مجلسی دیده می شد. این کلاه‌ها در ابتدا یک نوع حجاب به شمار می‌رفتند که توسط پارچه‌ای لطیف و نازک بخش یا قسمتی از صورت بانوان را می‌پوشانده، اما به مرور زمان این کلاه‌ها تغییر شکل دادند و جای پارچه را تورهای ظریف که مشبک بودند، گرفتند. کم‌کم این کلاه‌ها در بین مردم معمولی هم باب شد و الان کاربردهای متنوعی هم پیدا کردند. حالا دیگه از این کاپ‌ها برای آرایش بیشتر شینیون مو استفاده می‌شود. این کاپ کلاه‌ها فقط برای دختر خانوم‌ها نیست، بلکه عروس خانوم‌ها هم می‌توانند از این وسیله خاص استفاده کنند.

رنگ‌ها و مدل‌های مختلف کلاه فرانسوی

کاپ کلاه رو می‌شود در رنگ‌های مختلفی تهیه کرد. فرم و شکل این کاپ‌ها می‌تواند به سلیقه کاربر بستگی داشته باشد. کاپ‌هایی که مشکی هستند و با گل‌های سرخ و تور سیاه کوتاه کار شدند، خیلی طرفدار دارد. البته رنگ کرم، شیری، نباتی و سفید این نوع کلاه‌ها هم هر دختر خانوم سخت سلیقه‌ای رو مجاب به انتخاب می‌کند. این نکته را هم اضافه کنیم که در مدل‌هایی که برای عروس در نظر گرفته می‌شوند، می‌شود از تور بلندتری استفاده کرد. حتی می‌شود لبه کلاه رو پهن‌تر در نظر گرفت. این که تور و قطر پایه کلاه چقدر باشد، بستگی به نظر و سلیقه شما دارد. حتی در مواردی برخی دخترخانوم‌ها علاقه دارند از کاپ‌های کوچکتری استفاده کنند که معمولا در قسمت جلوی سر به صورت متمایل روی مو قرار می‌گیرد.

ست شو آنلاین ارائه دهنده کاپ کلاه های شیک دخترانه

فروشگاه ست شو یکی از بهترین فروشگاه های عرضه کننده انواع کاپ کلاه است. این فروشگاه بهترین و شیک ترین کاپ کلاه را برای شما مشتریان گرامی فراهم کرده است تا در مهمانی ها، مجالس و… بدرخشید و زیباتر شوید. تنوع مدل، رنگ و طرح انواع کاپ کلاه در ست شو آنلاین آن را از فروشگاه های عرضه کننده اکسسوری و… متمایز کرده است. با ست شو آنلاین زیبایی و جذابیت را به خود هدیه دهید.

دیدگاهتان را بنویسید