مقالات مرتبط با مد و پوشاک

تیشرت کراپ چیست

تیشرت کراپ چیست

تیشرت کراپ یکی از انواع سبک های تیشرت است که قد کوتاه تری نسبت به تیشرت های رایج دارد. همچنین، معمولا نوع برش و بافت این تیشرت ها گشادتر از انواع تیشرت های موجود در بازار است. این تیشرت به دلیل داشتن ظاهر خاص، برای نوجوانان و جوانان گزینه خوبی است. با این حال، انتخاب تیشرت کراپ و کوتاه، کاملا سلیقه ای است. برخی افراد ترجیح می دهند که این تیشرت ها را انتخاب کنند و از پوشیدن آن ها لذت ببرند و برخی دیگر ترجیح می دهند که با همان تیشرت های کلاسیک و بلند سر کنند. در هر صورت لازم می دانیم که برای معرفی بهتر این تیشرت های زیبا، مطالبی را ارائه کنیم. پس با ما همراه باشید تا بیشتر با تیشرت کراپ آشنا شوید.

قد تیشرت کراپ

اگر به دنیای مد پوشاک و لباس علاقه مند باشید، حتما نام تیشرت کراپ را شنیده اید. این نوع تیشرت از ابتدای جنگ جهانی و با توجه به کمبود پارچه در جهان وارد دنیای مد شد. اگرچه از ابتدا تا کنون مدل های بسیار متنوعی از لباس های کراپ در بازار کشور ایران و جهان به فروش رفته اند؛ اما در این میان، تیشرت کراپ محبوبیت بسیار زیادی بین دختران و زنان خوش پوش پیدا کرده است.

اگر بخواهیم یک تعریف کلی در مورد تیشرت کراپ داشته باشیم، باید بگوییم که تیشرت کراپ در واقع یکی از انواع تیشرت های موجود در بازار است که با قدی کوتاه تر نسبت به تیشرت های رایج به فروش می رود. به طوری که شما با پوشیدن آن، فقط بخشی از بالاتنه بدن خود را می پوشانید.

قد تیشرت کراپ

تیشرت کراپ را می توان گزینه ای ایده آل برای دختران و نوجوانان دانست. چرا که عمدتا دختران در این بازه سنی، به پوشیدن تیشرت های لوکس و مدرن علاقه زیادی دارند و تیشرت کراپ باب میل آن هاست. تیشرت های کراپ را می توان با رنگ بندی های مختلف و به صورت آستین بلند و آستین کوتاه سفارش داد. بنابراین، می توان بر اساس هر سلیقه و سبک استایلی، اقدام به خرید تیشرت مدل کراپ نمود.

نحوه ست کردن تیشرت کراپ بسیار ساده است. شما می توانید این تیشرت را با شلوار ست کنید یا آن را با دامن بپوشید. حتی در روزهای گرم سال، ست کردن تیشرت کراپ با شلوارک و شورتک استایل بسیار خاصی به شما خواهد داد.

حال که با تیشرت کراپ و جزئیات آن آشنا شدید، شاید این سوال برای شما مطرح شود که قد تیشرت کراپ چقدر است؟ به طور کلی، تیشرت های کراپ را می توان با ظاهر مختلفی سفارش داد. همانطور که رنگ و مدل تیشرت ها با هم متفاوت است، ممکن است قد آن ها نیز با هم متفاوت باشد. به همین خاطر، توصیه می کنیم که قبل از خرید تیشرت های کراپ، ابتدا قد آن ها را از طريق جدول سايز بندي بررسي کنيد و در صورتي که تمايل به پوشیدن این تیشرت با قد مورد نظر را دارید، اقدام به خرید آن کنید.

در نظر داشته باشید که تیشرت های کراپ عمدتا دارای قد کوتاهی هستند. به طوری که فقط بخشی از بالاتنه شما را می پوشانند. بنابراین، نباید انتظار داشته باشید که این تیشرت ها ناف و شکم شما را بپوشانند. در هر صورت برای اینکه درک بهتری از انواع قد تیشرت کراپ داشته باشید، در ادامه تیشرت های کراپ را از نظر قد به چند دسته تقسیم ‎بندی می کنیم.

تیشرت مدل کراپ با قد بلند

تیشرت مدل کراپ با قد بلند

تیشرت مدل کراپ با قد بلند یکی از انواع تیشرت های موجود در بازار بوده که می تواند برای افرادی که به تیشرت های کراپ علاقه مندند، ولی علاقه ای ندارند که بخش زیادی از بدنشان پیدا باشد، مورد استفاده قرار گیرد.

تیشرت مدل کراپ با قد کوتاه

تیشرت کراپ با قد کوتاه، از جمله تیشرت های محبوب برای نوجوانان است که عمدتا با نام نیم تنه نیز شناخته می شود. این تیشرت فقط بخش بالایی بالا تنه و سینه ها را می پوشاند. افرادی که دوست دارند تیشرت های کوتاه بپوشند، می توانند این تیشرت را انتخاب کنند.

تیشرت مدل کراپ با قد متوسط

تیشرت مدل کراپ با قد متوسط

تیشرت مدل کراپ با قد متوسط در میان دو نمونه از تیشرت های ذکر شده قرار می گیرد. این تیشرت نه آنقدر بلند است که ناف را بپوشاند، نه آنقدر کوتاه است که فقط سینه ها را بپوشاند. تیشرت کراپ دخترانه با قد متوسط را می توان جایگزینی خوبی برای تیشرت های ساده و تکراری دانست. به خصوص اینکه می توان آن ها را با دامن های بلند و کوتاه و شلوار ست کرد.

در این مقاله درباره تیشرت کراپ صحبت کردیم. همان طور که پیش تر گفتیم این تیشرت ها باب میل نوجوانان نیز هست. خرید پوشاک برای نوجوانان و کودکان حساسیت های به خصوصی دارد. ما به شما تولیدی پوشاک ست شو را پیشنهاد می کنیم. با مراجعه به وبسایت تولیدی پوشاک ست شو، خریدی مطمئن را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید